Ben jij de gelukkige winnaar? Dan ga je compleet verzorgd op een vierdaagse trip naar JBL Fest 2019 in Las Vegas. Je verblijft in het ‘ARIA Resort en Casino’ waar je geniet van een heerlijk drankje en waar je kennismaakt met de andere prijswinnaars voordat het feest écht losbarst.

In Sin City word je namelijk drie dagen lang getrakteerd op te gekke concerten, feesten en activiteiten. Wat dacht je van optredens van Shaquille O’Neal en DJ Diesel op het OMNIA Terrace van Ceasars? Een dag later sta je vooraan bij optredens van de beste dj’s ter wereld in de legendarische JEWEL Nightclub, terwijl Khalid op vrijdag 11 oktober JBL Fest zal afsluiten tijdens JBL Live in de Brooklyn Bowl. Daar wil je natuurlijk bij zijn.
Ga vier dagen lang los in Las Vegas op JBL Fest 2019
Voorpret
Hoe je bij JBL Fest 2019 kan zijn? Door voor 20 september een JBL-product te kopen en jouw aankoop te registreren. Mocht je nog geen idee hebben welke JBL headphones of Bluetooth-speaker jouw perfecte match is: misschien is de comfortabele en lichtgewicht JBL LIVE 650 BT NC over-ear hoofdtelefoon iets voor jou of de krachtige JBL Charge 4-speaker.
Eerst de JBL Live 650 BT NC. Deze headphone is zowel bedraad als draadloos te gebruiken en heeft die typische JBL Signature Sound. Dat betekent een verbeterde bas, waardoor iedere track tot leven komt. Komt door die krachtige 40mm drivers.

En daar houdt het natuurlijk niet op, want de JBL Live 650 BT NC is voorzien van noise-cancelling die omgevingsgeluid wegfiltert, waardoor je ongestoord geniet van je favoriete muziek. Laat dat nou net perfect zijn voor die lange trip naar Las Vegas.
Naast noise-cancelling is deze headphone voorzien van Google Assistent en Amazon Alexa. Met deze slimme spraakassistenten krijg je met één spraakcommando een antwoord op al je vragen, of bedien je onderweg je smart-home. Hoe handig is dat? Bovendien houdt ‘ie het tot wel 30 uur (20 uur met noise cancelling) vol op één acculading en is hij binnen twee uur klaar voor de volgende luistersessie. Geen tijd voor een charge? Dan luister je gewoon via de kabel verder.
Deel je muziek
Wanneer je jouw favoriete muziek wil delen met de mensen om je heen, kun je met JBL alle kanten op. Zo zorgt de JBL Charge 4 voor een levendig geluid en een ijzersterke bas waarmee iedere luistersessie een feestje wordt. Je playlists stream je gewoon via Bluetooth, terwijl jij op het water dobbert. Deze JBL-speaker is namelijk waterdicht, waardoor je de speaker gewoon mee het zwembad in kan nemen tijdens een poolparty.

Behoefte aan meer power? Met JBL Connect+ kun je tot wel 100 speakers aan elkaar koppelen. Als je feest dan niet meer op gang komt…. Naast de Charge 4 heeft JBL nog meer waterdichte speakers, zoals de JBL Xtreme 2, GO2 en Flip 4. Ook met deze speakers maak je kans op jouw tickets voor JBL Fest 2019.
Meer weten over de actie of jouw aankoop registreren? Surf naar de actiepagina voor meer info en de algemene voorwaarden. De actie loopt tot 8 september 2019.
Post Views:
207